HAKKIMIZDA

isodoor_fabrika_kayseri

Isodoor Otomatik Kapı Sistemleri, 1992 yılında Hollanda’da kurulmuştur. Seksiyonel kapı sandviç panel ve kapı donanım parçalarının üretimi ile demonte olarak seksiyonel garaj ve endüstriyel kapı üretimi, yüksek hızlı pvc kapı sistemleri, yükleme rampası ve körük sistemleri ve garaj ve endüstriyel kapı otomasyonları, bahçe kapısı otomasyonları ile  bariyer sistemleri ve aksesuar çeşitleriyle hizmet vermektedir. Kaliteli ürünler üretebilmek için son teknolojideki makine parkurlarını sürekli geliştirerek sizlere olan hizmetlerini sürdürmektedir.

15 yıl Hollanda’ da garaj kapısı ve endüstriyel kapıların üretimi ve uygulaması üzerine faaliyet gösteren Isodoor, 2007 yılından itibaren Türkiye’ de yatırımlarına başlamıştır. 2009 yılında Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’nde Avrupa’nın yaşam tarzı ve teknolojisini tüm Türkiye’ ye en iyi şekilde sunmak amacıyla 5000 m² alan üzerine yapılan fabrikasına taşınıp idari ve üretim birimleri tek çatı altında toplamıştır.

2013 yılından itibaren 14.000 m² alan üzerine yine Mimarsinan OSB yeni fabrika yatırımı ile sandviç panelleri kendi bünyesinde üretmeye başlayan Isodoor bu sayede yurt dışı pazarında da güçlü bir konuma gelmiş ve bir çok projeye imza atmıştır. 2021 yılı itibari ile ellinin üzerinde farklı panel modeline ve renk çeşidine sahip olan firma AR-GE çalışmalarını hız kaybetmeden devam ettirmekte ve yeni modellerin bünyemize en kısa sürede katılmasını hedeflemektedir.

2019 yılında daha geniş kitlelere ulaşmak hedefiyle İstanbul’ da Marmara Bölge Müdürlüğümüzü kurarak yatırımlarımıza devam etmekteyiz. 

Otomasyon ürünlerimizde de tercihini yerli ürünlerden yana kullanan firmamız ayrıca Almanya ve İtalya’nın seçkin markalarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan çözüm ortaklarından aynı kalitede ürünleri temin edebilir ve bu ayrıcalığı sizler de yaşayabilirsiniz. Çağdaş bir Türkiye için, çağdaş sistemleri kurmakta ve hizmetinize sunmaya devam etmektedir.

Ülkemizin artık otomatik kapı sistemlerine daha fazla ihtiyaç duyacağını ve rahat bir yaşam tarzı sürmek için bu teknolojiden yararlanacağına inanarak ar-ge çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

 

Hayat Amacımız

Türkiye üretim sektöründe lider konumu güçlendirmek ve faaliyet gösterdiği ülkelerde lider konuma yükselerek, sektörde örnek gösterilen, güçlü bir küresel zincir olmaktır.

 

>

Gelecek Hayalimiz

Modern üretimde Türkiye’de tüketici beklentilerinin hep üstünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek müşterilerimize en kaliteli ürünü sunabilir olmaktır.

 

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık   –   Üstün İş Ahlakı    –   Çevreye ve Topluma Saygı   –   Kaynak Yönetimi ve Verimlilik
Katılımcı Yönetim Anlayışı   –   Takım Çalışması   –   Dürüstlük ve Şeffaflık
Karşılıklı Saygı ve Sevgi   –   Yaratıcılık   –   Mükemmeliyet

isodoor tarihçe

NEDEN ISODOOR’ U TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

Z

Uluslararası Kalite

Isodoor markalı seksiyonel kapılar ve sandviç paneller ile kapı donanım parçaları uluslararası test merkezi RİSE-SP tarafından test edilmiştir.

Yerli Üretim

Seksiyonel kapı sandviç panellerimiz %100 Yerli Malı, endüstriyel ve garaj kapılarımız %85 Yerli Malı sertifikasına sahip durumdadır.

5 Yıl Garanti

Seksiyonel kapılarımızda kullanılan sandviç panel ürünlerimiz, boyanın korozyona uğraması ve deformasyona karşı 5 Yıl Garanti Kapsamındadır. 

Gelişmiş Üretim Tesisi

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız 14.000 m² açık alan üzerine 6.500 m² kapalı alanda gelişmiş otomasyon sistemlerine sahiptir.

Tecrübe

30 Yıllık üretim tecrübesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışı sürdürmekteyiz.

Geniş Bayi Ağı

Türkiye’ nin 81 ilinde ve Dünya çapında  45 farklı ülkedeki çözüm ortaklarımız ile siz değerli müşterilerimize aynı kaliteli hizmeti ulaştırmaya çalışmaktayız.

Yedek Parça

Firmamızdan temin edilmiş ürünler için 10 Yıl yedek parça bulabilme garantisi. Bu sayede kapılarınızı yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Çözüm Odaklı İnovasyon

Yapılarınız için uyum önemli, uyum için Isodoor gerekli anlayışıyla çalışan AR-GE birimimiz farklı model ve renkte sandviç paneller üretmektedir. 

A

Hızlı Üretim

Üretim tesislerimizin gelişmiş otomasyon sistemleriyle donatılması sayesinde hızlı üretim ve zamanında teslimat yapabilmekteyiz.