Bilka Otomatik Kapı Sistemleri Loj. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. +90 352 294 39 00 |info@isodoor.com.tr

Kurumsal

/Kurumsal
Kurumsal 2017-10-19T10:16:14+00:00

Hakkımızda

İsodoor Otomatik Kapı Sistemleri, 1992 yılında Hollanda’ da kurulmuş olup seksiyonel garaj ve endüstriyel kapı imalatı, bahçe, garaj ve endüstriyel kapı otomasyonları, otopark- bariyer sistemleri ve aksesuar çeşitlerimizle sizlere hizmet vermektedir.

15 yıl Hollanda’ da garaj kapısı, fabrika kapıları ve otomatik fotoselli kapıların üretimi üzerine faaliyet gösteren ISODOOR,daha sonra Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’ nde avrupanın yaşam tarzı ve teknolojisini tüm Türkiye’ ye en iyi şekilde sunmak için yatırımlarına devam etmektedir. Tüm Türkiye’ nin artık otomatik kapı sistemlerine ihtiyaç duyacağını ve rahat bir yaşam tarzı sürmek için bu teknolojiden yararlanacağına inanıyoruz.

Ürünlerimiz,  Almanya , Hollanda ve İtalya’ dan ithal olarak gelmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan satış noktalarımızdan aynı kalitede ürünleri temin edebilir ve bu ayrıcalığı sizlerde yaşayabilirsiniz.Çağdaş bir TÜRKİYE için çağdaş sistemleri kuruyor ve hizmetinize sunuyoruz.

BİLKA LTD. ŞTİ. faaliyet gösterdiği ülkelerin üretim standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzere kendini yapılandırır. Ana stratejimiz, müşterilerimize modern, güvenilir, ekonomik ve değerlerimizden gelen yüksek kalitede hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Modern üretimde Türkiye’de tüketici beklentilerinin hep üstünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye en kaliteli ürünü sunebilir olmaktır.

Misyonumuz

Türkiye üretim sektöründe lider konumu güçlendirmek ve faaliyet gösterdiği ülkelerde lider konuma yükselerek, sektörde örnek gösterilen, güçlü bir bölgesel zincir olmaktır.